O nás

Současnost

Restaurace U Berana ve Velkém Beranově pod vedením Rostislava Vevery ukončila oficiální provoz k 31.12.2016.
Od 1.1.2017 byla restaurace znovu otevřena a pod jiným provozovatelem, více www.obecvelkyberanov.cz

Rozvoz jídel od Berana po Jihlavě a okolí byl přemístěn do Jihlavy na adresu Husova 26, kde mimo jiné sídlí i The Legends - Restaurant & Pub, který je naším dalším provozem.
Těšíme se na Vaši návštěvu.

Historie

Restaurace U Berana ležela v obci Velký Beranov, kraje Vysočina. mapa.
Byla zasazena do budovy kulturního domu, kde byla započata výstavba po roce 1960  v době největšího rozmachu (přesněji otevření v roce 1975 na silvestra). Do roku 2011 byla restaurace pronajímána několika majitely a dostala mnoho interiérových i exteriérových podob.

21. července 2011 převzali restauraci sourozenci Veverovi. V restauraci došlo k razantním změnám jak už designovým, tak i prostorovým.

Restaurace nabízal celodenní kuchyni a to minutkovou, hotová jídla a Nově rozvoz jídel na okolí Jihlavy a Velkého Beranova.

Mimo jiné také nekuřácký salónek pro pořádání formálních a neformálních společenský akcí.

Stavebně oddělenou HERNU, která je vybavena karetními stoly, elektronickými šipkami a kulečníkem.

Wifi logo

Mezi standardní vybavení patří dvě LCD Televize na promítání sportovních akcí, pro náročnější návštěvníky je k dispozici stolní počítač s internetem nebo lze využít bezdrátového připojení WIFI ZDARMA

Restaurace U Berana dále nabízí kvalitní dodávku cateringu na Vaší společenské akci.Leták pořádání plesů

O obci

zdroj www.obecvelkyberanov.cz
Obec Velký Beranov se nachází asi 6 kilometrů východně od krajského města Jihlavy na rozcestí silnic vedoucích na Brno a Žďár nad Sázavou. Je tvořena vlastním Velkým Beranovem, dále místními částmi Nové Domky a Loudilka, a osadami Jeclov a Bradlo. Patří k ní i dálniční cestmistrovství. Více informací o obci najdete kliknutím zde